FORTINGE PROS12-HB STUDYO PROMPTER
115.182,00 TL
111.726,54 TL (%3,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
FMY13478
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Havale
31.819,03 TL den başlayan taksitlerle!!
TAKSİT SEÇENEKLERİ
ÜRÜNÜ PAYLAŞ:
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256bit SSL Sertifikası ile
Alışverişleriniz Güvende!
İADE & DEĞİŞİM
14 Gün Boyunca
İade & Değim Garantisi
ORJİNAL ÜRÜN
Ürünlerimiz %100 Resmi
Distrubütör garantisindedir.
AYNI GÜN TESLİMAT
Kuryeyle Sehir içi Aynı Gün
Adresinize Teslimat İmkanı
PROS12-HB 12" Yüksek Parlaklık Studio Teleprompter Seti gelen Fortinge 1024 x 768 çözünürlüğe ve daha parlak ortamlarda daha kolay görüntüleme için parlaklık ağır 1000 cd / m² sunmaktadır. Özellikler otomatik konumların bir donanım çevirme / ayna işlevi bulunur ekranda doğru metin, 70/30 ışın ayırıcı cam ve 160 ° yatay görüş açısı.
Çok yönlü PROS12-HB, kompozit (BNC), HDMI ve VGA video girişleri ve hemen hemen her tür kamerayla uyumluluk için ayarlanabilir bir yuva içerir. Set, 12" LCD monitör, başlık, hızlı bırakma plakası ve çok dilli Forprompt yazılımı içerir. Bu bilgi istemi aynı zamanda hemen hemen tüm diğer bilgi istemi yazılımlarıyla uyumludur.
Özellikleri
  • Ultra şeffaf cam, hafif tasarım
  • Otomatik çevirme/ayna görüntüleme işlevi
  • 12" 1024 x 768 çözünürlüklü LCD monitör
  • 70/30 ışın ayırıcı cam
  • 160 ° yatay görüş açısı
  • Kompozit (BNC), HDMI ve VGA video girişleri
  • Ayarlanabilir montaj, hemen hemen her tür kameraya uygundur
  • Birlikte verilen Forprompt Windows uyumlu yazılımla kullanın
  • Hemen hemen tüm bilgi istemi yazılımlarıyla uyumlu
  • Fortinge PRO Studio HB Özellikleri
    Genel
    Okuma Aralığı 12' / 3,7 m
    Işın ayırıcı oranı 70/30
    Işın ayırıcı Malzeme Bardak
    monitör
    Boyut (Çapraz) 12,1" / 30,7 cm
    Maksimum Parlaklık 1000 cd / m 2
    Çözünürlük 1024 x 768
    Görüş Açısı (Y x D) 160 x 140°
    Giriş 1 x Kompozit (BNC)
    1 x HDMI
    1 x VGA
    Kendinden Tersine Çevirme Evet
    AC Giriş Gücü 110 - 230 VAC, 50 / 60 Hz
    Fiziksel
    Boyutlar 12,4 x 9,4 x 1,4" / 31,5 x 24,0 x 3,5 cm